counter

Γιώργος Τζαβέλλας: Σκόραρε και αφιέρωσε το γκολ στην έγκυο Βίκυ Κάβουρα (φωτογραφίες-βίντεο)

Μεγάλη νίκη με σκορ 3-2 πήρε ο Ατρόμητος κόντρα στον ΠΑΣ Γιάννινα για την πρώτη αγωνιστική των πλέι-άουτ του ελληνικού πρωταθλήματος, με το γκολ του Νίκου Βέργου στο 5ο λεπτό των καθυστερήσεων.

Ένα από τα highlight του αγώνα ήταν ωστόσο το γκολ που σημείωσε ο Γιώργος Τζαβέλλας.

Πιο συγκεκριμένα, ο διεθνής αμυντικός σκόραρε στο 61ο λεπτό της αναμέτρησης κάνοντας το 2-1 για τον Ατρόμητο και θέλησε να αφιερώσει το γκολ στη Βίκυ Κάβουρα.

Ο Γιώργος Τζαβέλλας έβαλε την μπάλα μέσα από τη φανέλα του, αφιερώνοντας έτσι το γκολ στην εγκυμονούσα σύντροφό του, η οποία περιμένει το πρώτο τους παιδί.

Θυμίζουμε πως η Βίκυ Κάβουρα και ο Γιώργος Τζαβέλλας είναι σε σχέση τον τελευταίο 1,5 περίπου χρόνο, ενώ η ηθοποιός, που διανύει τον 7ο μήνα της εγκυμοσύνης της, περιμένει κοριτσάκι.